Almi Praha - PROFEX ANTI-COVID dezinfekce 500 ml s MR (roztok)

PROFEX ANTI-COVID dezinfekce 500 ml s MR (roztok)

PROFEX ANTI-COVID dezinfekce 500 ml s MR (roztok)

PROFEX Anti-COVID je dezinfekční přípravek vyráběný podle specifikací WHO (Světová zdravotnická organizace), účinně hubící široké spektrum bakt...

číst více →
Kód zboží:
420745
Skladovost:
 Na dotaz, obvyklá doba expedice 7 dnů
139 Kč s DPH
Množství:  ks
Popis produktu

PROFEX ANTI-COVID dezinfekce 500 ml s MR (roztok)

PROFEX Anti-COVID je dezinfekční přípravek vyráběný podle specifikací WHO (Světová zdravotnická organizace), účinně hubící široké spektrum bakterií, plísní a virů, ale především aktuální koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19!

Základní charakteristika: Dezinfekční přípravek, dezinfekce rukou. Možno použít i na povrchy. Vyrobeno na základě doporučené receptury WHO.

Přípravek ničí: Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.).

Návod k použití: Přípravku použijte dostatečné množství (2x3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.

Výrobce: DF Partner s.r.o.
 

Související produkty
Question Mark

Nevíte si rady? Zavolejte nám!

Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku 8:00-17:00 a v sobotu 8:30-12:00.